Chrześcijaństwo, a inne religie
Informacje:
Zasieg: 7306
Czas trwania: 43m 28s
Ocena: 9
-
- Najgorszy jest kościół katolicki!
- .różne religie i organizacje religijne chcą wejść między ludzi a Chrystusa a przez to trzymać ludzi z dala od krzewu winnego a kto w nim nie trwa ten usycha i będzie odrzucony. Nawymyślano tysiące pośredników i obiektów kultu aby odciągnac ludzi od Chrystusa i aby nie przychodzili do Niego ale do tzw Marii, aniołów, świętych albo do organizacji jak organizacja Świadków Jehowy, Adwentyści czy inni ______ Google : "eucharystyczne zwiedzenie cud mleka" __ Google : jedni coraz bliżej końca drudzy bliżej wieczności ____ youtube : Exodus ujawniony
- 1 Księga Kronik 21:1-14 - bóg zabija 70000 ludzi. Dlaczego? Dawid zarządził spis powszechny (znaczy, tylko bóg może to czynić).

Księga Liczb 16:35-49 - bóg zabija 15000 ludzi. Dlaczego? Rozzłościli się za wcześniejszy incydent, gdzie bóg zabił 250 ludzi, którzy palili kadzidło bez zezwolenia.

Księga Liczb 25:1-9 - bóg zabija 24000 ludzi. Dlaczego? Cudzołożyli.

Księga Sędziów 1:4, 3:28-29 - bóg zabija 10000 Kananejczyków, Peryzzytów, and 10000 Moabitów. Dlaczego? Dlatego....

Izajasz 37:1-36 - bóg zabija 185000 Asyryjczyków. Dlaczego? Ich król i jego ludzie kpili z boga.

1 Samuel 6:19 - bóg zabija 50000 ludzi. Dlaczego? Spojrzeli na Arkę Przymierza!

Amos 5:1-3 - bóg grozi zabiciem 90% Izraelitów, gdy plemię opuszcza go.

Księga Rodzaju 6:5-7 - bóg decyduje się zabić całe życie na ziemi, poza jedną bardzo małą grupą. 
- Iahveh, Jahwe,...= PRAWDA. Bóg dał wszystkim wolną wolę, prawem, a raczej przywilejem jest wierzyć, lub nie wierzyć. Pytanie, kto dał ten przywilej niewierzącym, według niewierzących. Nauka? Która coraz bardziej "ciąży" w stronę "Inżyniera i Artysty", Narcyzm?, a może INNY BÓG, mimo wszystko???
- brednie
- Jezus  urodził się Żydem, Jego rodzina jak i On sam podlegał więc wewnętrznym prawom obowiązujacym  w jego klanie.Stwierdzenie "  sam Jezus w czasie swojej ziemskiej wędrówki namawiał  "nawracajcie sie i wierzcie w ewangelie " ?? jest  śmiesznie nieprawdziwe bo one miały dopiero powstać wiele lat po Jego śmierci.Chyba że Bóg Ojciec pokazłą
Pilat "umył" ręce od wydania wyroku na Jezusa pozostawiając go ocenie Sanhedrynu.Niewątpliwie Jezus =Jeszua  jest postacia historyczną  gloszącą że szlachetność czynów bardzo ułatwia koegzystęcje listotom ludzkim , a posluszeństwo nakazom Elohim bardzo  przyspiesza ich rozwój.
W mojej ocenie bardzo sprawnie  nakrecony film opowiedziany -tlumaczenie pieknym językiem.Dobrze by było aby katechezy  w szkołach były prowadzone na podobnym poziomie.
Zobacz też i oceń: