[Elektronika] Montaż i demontaż THT & SMD [Lutowanie]
Informacje:
Zasieg: 12850
Czas trwania: 27m 6s
Ocena: 213
- Wiedza bywa ciekawa, niżej więcej.
- Wszystkie omawiane tematy znam doskonale, ale film obejrzałem, bo jest świetnie zrealizowany. Gratuluję chęci i wytrwałości włożonej w wyprodukowanie takiego filmu. Fajnie byłoby gdybyś znalazł czas na nowe produkcje, bo masz do tego dryg. Powodzenia.
- Ładnie zmontowany i objaśniony materiał instruktażowy ;) Dziena, przyda się w nowej pracy :D
- człowieku jesteś genialny.
Idę w tym roku do technikum mechatronicznego więc twoje filmiki bardzo mi się przydadzą a poza tym bardzo fajnie się ciebie słucha :)
Subek leci :)
- Wow, mimo że wiedziałem wszystko to co było na filmie to oglądnąłem do końca, bo wykonanie było bardzo profesjonalne. Szkoda jedynie że póki co to jedyny film na kanale, ale suba zostawiam w nadziei że coś się jeszcze pojawi :)
- Myślę, że konkurencyjne kanały elektroniczne powinny uczyć się od Ciebie jak profesjonalnie i w pełni zrozumiale tłumaczyć poruszane zagadnienia. Obejrzałem Twój film od początku do końca z ciekawością i czekam na następne produkcje :-)
- Bardzo fajnie przedstawiłeś temat lutowania, pokazując i omawiając różne metody. Spodobało mi się tym bardziej,bo wszystko było przedstawione na poziomie który był idealnie dobrany do odbiorców takich jak ja. Przystępnie, rzeczowo i konkretnie jak na tym etapie. Z chęcią zobaczę więcej Twoich filmów.

Mam pytanie. Czy mógłbyś zrobić, wypisać taką listę narzędzi i potrzebnych elementów (mam na myśli np. taśmę rozlutowującą itp., Nie elementy elektroniczne), które masz w swym warsztacie, te biorące udział w filmiku. Chodzi mi o nazwy tak, bym mógł sobie pogooglować. Na razie nie mam nic w swym dorobku z takiego warsztatu, a od już jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu tego typu narzędzi. Ten filmik pewnie się przyczyni do tego :) w jakimś stopniu. Gdybyś podał konkretne nazwy, nie tak ogólne jak na filmiku, to byłby taki punkt zaczepienia dla mnie.
- Dzięki Tobie nauczyłem się demontować THT'ki , Dzięki !! :)
- świetny film, profesjonalnie i rzeczowo, dawaj śmiało więcej! 
I podrzuć linka do podkoszulki, fajny motyw  :)
- No proszę. Przywracasz moją wiarę w dzisiejszą młodzież. Rzeczowa, a zarazem zwięzła prezentacja. Ujęcia całkiem dobre jak na aparat kompaktowy. Tło muzyczne neutralnie-pozytywne. Solidnie się przygotowałeś do materiału. To twoja przewaga nad rówieśnikami. Rozwijaj to! Nie przejmuj się co ludziska wypisują. Fakt, nie każdy jest w stanie skompletować warsztat w twoim wieku. Jednak wiedza, którą już posiadasz jest wystarczającą odpowiedzią.
- Bardzo profesjonalne wykonany film. Czekam na kolejne filmy. Pełen szacun.
- Przyda się obajrzlem cały film choć nie mam wszystkiego co na tym filmie ale jakoś sobie radzilem z lutownicą i cyną 
- ładnie zrobiony filmik, akurat musiałem popatrzec o lutowaniu i od razu wpadłem na ten filmik. dobra robota
- Co to za rozlutownica? Wygodnie się jej używa?
- Poza braku ustawienia stałej ostrości przy ujęciu z lutowaniem SMD nie mam nic do zarzucenia, świetna robota.
- A czy czasami technologia montażu powierzchniowego nie nosi nazwy SMT (ang. Surface Mount Technology), a SMD, to elementy elektroniczne montowane w tej technologii. : )
- Bardzo dobry film wprowadzający do elektroniki ,czekam na następne.
- Jestem pełen podziwu patrząc na Twoje laboratorium. Masz styl
- kiedy nowe filmy ?
- fajnie i ciekawie Kolego mówisz , mógł byś poradzić jakąś książkę lub stronę by zrozumieć zasady działania układów elektronicznych, jestem po szkole elektrycznej nie elektronicznej a widok schematu lub płytki drukowanej z elementami to dla mnie czarna magia
- Będą z Ciebie ludzie.
tu: