Fizyka w STAR WARS
Informacje:
Zasieg: 660769
Czas trwania: 8m 6s
Ocena: 18765
-
- A mnie Star Wars nudzi.
- Helikopter w kosmosie latał by bez sensu
- 6:37 myślałem że adblock się zepsuł
- Helikopter w próżni nie poruszy sie a pilot zostanie zabity ( chyba ze kabina jest cisnieniowa ) przez cisnienie i temperatura.
- Niech mikroskopijne organizmy będą z tobą... już na zawsze. :D
- Uwielbiam takie czepialstwa. Nadają jakiegoś dziwnego charakteru historią. A co do niszczenia planet, to można to zrobić w znacznie prostszy sposób. Wystarczy by promień zadziałał na atomy znajdujące się w planecie, każąc im przemieścić się w losowym kierunku, i przesłać ten impuls dalej, co wywołałoby totalny rozpierdziel.
- Po prostu Lukas jest fizycznym debilem.
- SciFun.. czy nie uważasz, że Gwiezdne Wojny to jednak film z gatunku fantasy osadzony w realiach dalekiej przyszłości i kosmosu. Występujące tam "moce" i byty niematerialne świadczą jednak o klimacie "mitologicznym" niż S/F?...Pozdrawiam.
- SciFun  !  Błąd ! Pole asteroidów w które wpada Han to pozostałosci planety która została zniszczona przez gwiazdę smierci. Stąd jego gęstość i takie tam.
- Nie żeby mi szczególnie zależało na obronie fizyki w space operze z lat 70., ale Wookieepedia podaje: "Han Solo claimed that his Millennium Falcon "made the Kessel Run in less than twelve parsecs". A parsec is a unit of distance, not time. Solo was not referring directly to his ship's speed when he made this claim. Instead, he was referring to the shorter route he was able to travel by skirting the nearby Maw black hole cluster, thus making the run in under the standard distance. By moving closer to the black holes"
- tak BTW midichloriany czy jakoś tak to tylko przekażniki im więcej ich w organizmie tym więcej mocy możesz kontrolować naraz
- 5 metrów w 2 metry ale szybko !1
- Co to za komercyjny klaun?
- Ok. Rozwiązanie zagadki: zachowanie helikoptera w kosmosie? Hmmm... Po prostu by się niezachowywał. Stan nieważkości, czyli silniki nic niedają, bo co mają "wyrzucać"? A poza tym, nikt by niedał rady nim sterować, bo by nikt nie przeżył wewnątrz. Wyjaśnienie: helikopter swobodnie by się poruszał do końca świata w kosmosie.
- 4:22 XD !!!
- grottolacje z okazji 102.000 tys widzów
- grottolacje z okazji 102.000 tys widzów
- Apropos tego z zepsutym hipernaped to ten statek podczepil sie do statku z dzialajacym napede 
- to są easter eggi żeby sprawdzić logikę oglądających
- Jeden dizlike jes napevno od Seldona
Zobacz też i oceń: