George Carlin - Religijne zwyczaje (PL)
Informacje:
Zasieg: 308474
Czas trwania: 4m 4s
Ocena: 1288
- Wiedza bywa ciekawa, niżej więcej.
- czemu zgred nie nie szydzi z islamu pn została by po nim zawleczka od granatu który wsadzili by mu w cztery litery
- Ja wierze w elfy :-) 
- A wierzysz w magiczna istotę z niebie serio z nieba wszech wiedzaca serio? To trochę głupie nie w chuj głupie :-) 
- Serio obrażanie religii, przez narzekającego dziada pozrdo. 
- Po prostu REWELACJA !
- ok
- hahaha
- Zawsze gdy ludzie dyskutują o religii, kończy się na inwektywach a dyskusję sprowadza się do parteru. Samo założenie, że jedni posługują się logiką a inni wiarą, sprawia że to układ równań, który nie ma rozwiązań, a my na siłę staramy udowodnić drugiej stronie swoją tezę. Myślę, że to wystarczający powód, żeby z żadną religią nie mieć do czynienia. Natomiast każda dyskusja odwodząca wyznawców jakiejkolwiek religii od wiary, kończy się objawami  "persecutoria" - paranoja prześladowcza. To jak z narkotykami, lepiej nie zaczynać ;)
- Mistrzostwo świata z tym przysięganiem na Biblię (Mt 28, 33-36).
-
- Jak na swój wiek wyglądał jakby miał kilka lat mniej, niepełnosprytny człowieczku.
- podczas drugiej wojny światowej papież błogosławił rzeszę a to juz oznacza ze kościół poparł rzeszę więc nie pierdol....
- Nie wiem, czy wiesz, ale w ucieczce nazistów pomagali sami księża, także radzę Ci poczytać cokolwiek w tym temacie, np. książkę, którą Ci poleciłem, a dopiero potem w ciemno bronić swojego kościółka. Czytałeś ty kiedyś "Mein Kampf", dzieciaczku? Wydaję mi się, że nie, więc przeczytaj, to już raczej nigdy nie powiesz, że Hitler to ateista.
- Boże co za ignorant potem się dziwią, że ludzie wyśmiewają ateuszy. Skoro ktoś kto uważa się za katolika pomaga naziście to nie znaczy, że kościół pomaga. Ale co tam fakty was nie interesują. Hitler chrześcijaninem xD Jasne skoro sam twierdził, że nienawidzi katolików, kościół uważał za największą przeszkodę, co tam ludzie z jego otoczenia, co tam wszyscy biografowie gimboateusz wie lepiej :D Gadaj zdrów. Jak się dokształcisz to może zacznę odpowiadać na Twoje posty tymczasem żegnaj niedojdo :D
- Nie wiesz, że twój kościółek pomagał nazistom? Oj, biedne dziecko. W takim razie kiedy będziesz miał chwilkę czasu i wolnego od szkoły, to przeczytaj "Akcję Ocalenie" od Aaronsa. Może trochę się wyedukujesz. Chociaż czytając, jak piszesz takie brednie, że Hitler był ateistą, mimo że wielokrotnie w przemówieniach oraz w "Mein Kampf" deklarował przynależność do chrześcijaństwa, a także powoływał się na wolę bożą w tym co robi, to wątpię, że cokolwiek może Ci pomóc.
- Z każdym zdaniem tylko się pogrążasz :D Ja myślałem, że żeby zachorować na AIDS trzeba złapać wirus HIV, ale jak złapać HIV skoro uprawiasz seks tylko ze swoją żoną, a ona tylko z Tobą? Co ma wtedy do tego prezerwatywa? hm? Z Janem Husem ignorant wyskoczył :D Oczywiście nie wiesz kto to antypapież? Jakiś kościółek pomagał nazistom :D Co Ty bierzesz? LOL te dzieci neo :D
- Prezerwatywy odpowiadają za AIDS? To chyba największa głupota jaką przeczytałem na YT. Rozumiem, że ty uprawiasz seks za pomocą samej prezerwatywy, skoro to dla Ciebie "broń"? Prezerwatywa daje ochronę przed AIDS rzędu 90-95% przy seksie, ale idąc twoim tokiem rozumowania, to pewnie lepiej zwyczajnie się pomodlić, aby AIDS nie mieć, prawda? Poziom mojej głupoty? Jan Hus może sam się spalił? A może zaprzeczysz temu, że twój kościółek m.in. pomagał uciekać nazistom pod koniec wojny?
- Poziom głupot jakie tutaj wypisujesz tylko Cię pogrąża. Widzę, że nie wiesz kto głównie palił czarownice. Polecam poczytać książki historyczne dobrą publikacją jest też książka Vittorio Messori - Czarne karty Kościoła. Z tymi prezerwatywami to komedia :D Bo to prezerwatywy odpowiadają za AIDS a nie ryzykowne zachowania seksualne. Podobnie to nie morderca jest winny tylko broń którą użył :D 99% katolików nigdy nie przeczytało Biblii LOL większego idiotyzmu dawno nie słyszałem :D Brawo.
- Fajnie, że wspomniałeś o Dawkinsie w tym samym komentarzu, gdzie napisałeś, ze ateizmem zajmują się wyłącznie komicy. Nice.
- Mordowanie "heretyków", palenie "czarownic"(z lat dawniejszych) i dajmy na to, zakazywanie używania prezerwatyw w Afryce, gdzie szerzy się AIDS(z lat dzisiejszych), to jest jak rozumiem część tej działalności charytatywnej? Choć w sumie nie jest to dziwne, bo katolicy biorą przykład z Boga, który w samej ich najważniejszej książce(której notabene jakieś 99% katolików nigdy nie przeczytało) zabija ludzi na lewo i prawo za co tylko chce.
Zobacz też i oceń: