Kościół katolicki - Pogańskie zwyczaje 1/2 / Film od użytkownika DtvWIARA - przeczytaj opis !
Informacje:
Zasieg: 41096
Czas trwania: 5m 54s
Ocena: 13
-
- Chrześcijanie to wyznawcy bóstwa solarnego , którzy są wiecznie zdziwieni faktem , że ich bóg jest bóstwem solarnym i fallicznym , na dodatek nie jest jedynym bogiem , nawet w ich własnej mitologi .
- wpiszcie w Google : KATOLICKIE DOKTRYNY NIEZGODNE Z BIBLIĄ
- Tak katolicy, budujcie więcej sanktuariów pełnych bałwanów, róbcie więcej figurek, malujcie więcej obrazów i noście to wszystko na procesjach jak bożki, ozłacajcie bardziej swoje domy modlitwy i sanktuaria, dawajcie więcej na szatański watykan i pana który siedzi tam na tronie w czapce Dagona, utrzymujcie belzebuba z Torunia, kupujcie więcej mszy by dusze umarłych nie cierpiały w czyśćcu którego nie ma, budujcie sobie grobowce z drogiego marmuru ... to na pewno Cieszy Waszego boga czyli szatana.
- Biblijny antychryst zniszczy religie w tym ta Watykanska oraz m.in umorzy długi i zaprowadzi nowy system finansowy - te i inne sztuczki sprawia ze bezbozna ludzkosc pojdzie za nim w podziwie i przyjmie ZNAMIE ANTYCHRYSTA : " sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia " OBJAWIENIE JANA 13:16-17 - - GOOGLE : znamie zwierzęcia fałszywe cuda
- super filmik cz 1 i 2 ..dzieki.!!
- Mała literówka: OBELISK!!! Obeliks to sympatyczny grubas z francuskiego komiksu.
- KATOLICY TO POGANIE JEDNYM SŁOWEM! :)
- @MrLotstrun Tak... Hustlera czytam:)
- Polecam ewangelię Filipa, kościół to gorsza sekta niż kocia wiara! Najlepszy przykład to gadanie, że ewangelie są oryginalne i zostały napsiane pod natchnieniem ducha świętego, a tym czasem na soborze w nicei 324 r. "ojcowie kościoła" dokonali ich poprawy na potrzeby kościoła tzn wrzuci tam fragmenty o cudach, zmartwychwstaniach i innych głupotach, równocześnie uznając, że pozostałe ewangelie ( a było ich ok 40 bo każdy kto chodził z Jezusem pisał swoją, nawet Judasz) uznano, że nie istniały
- Gnostycy i inne kościoły ezoteryczne wprost przyznawały się do fascynacji okultyzmem i pogaństwem. Kościoły ortodoksyjne robia to w bardziej zakamuflowany sposób.
- Nie żebym, się czepiał, ale jest obelisk, nie obeliks ;)
- Najlepsze słowo na świecie :), za to słowo zginęło tyle ludzi :(. Poganin . Żyje w Polsce i czuje sie poganinem dlatego, że jestem czystej krwi polakiem i szanuję wszystkich :) Chłopaki w dresach i baletkach puma ferrari pewnie powiedzą : (frajer) hehehhe.
- To chyba nie czytałaś biblii.... To przeczytaj, ale nie na wyrywki, ale od początku do końca. Bo ja przeczytałam10 lat temu i wtedy właśnie skończyła się moja wiara w te brednie. Polecam też poczytać na temat Horusa, Attis, Dionizosa, itp. IHS- nie skomentujesz tego MagdaOso? Świetny filmik!!!
- Niech dalej ludzie żyją w ograniczonym świecie :P Dziękuję Bogu (tak, w Niego wierzę akurat), że dał mi tę cechę, że mnie ciągnie do różnych rzeczy (zainteresowania), co oznacza, że mam umysł, który nie ulega ograniczeniom :)) Na dzisiejszy świat trzeba patrzeć szeroko i to najszerzej jak się da i takiego patrzenia, obserwacji Wam życzę ;)
Zobacz też i oceń: