Lwów i jego zabytki, Ukraina
Informacje:
Zasieg: 21093
Czas trwania: 22m 43s
Ocena: 65
- Wiedza bywa ciekawa, niżej więcej.
- Najważniejsze, żeby utrzymywać zabytki Lwowa w nienaruszonym, jak najbliższym oryginałowi stanie.
- Львів Український!
- Lwów na zawsze Polski!Lękajcie się moskale lękaj się upa!Czerwona wasza będzie dupa!Lwów i reszta wrócą do Polski!
- Leopolis Semper Fidelis tibi Poloniae!
- powie mi ktoś wykonawców tych piosenek ?
- ... króla DanYla I Halickiego, który nazwał miasto Lwowem na cześć swojego syna LEWA, a nie Lwa...
 imię Lew odmienia się po ukraińsku - Lewa i po rosyjsku - Lwa. to dwa rożnych kraje i dwa rożnych języki.
- Lwów na zawsze Polski to nie ukraina tylko terytorium okupowane przez ukraińskich nazistów z UPA.
- Ukraine will soon fall apart and I can't wait until that day finally comes. Crimea has already been annexed by Russia and the entire Donbas is soon to follow. Eventually you will lose Odessa and access to the black sea as well. Then you will be a piece of shit landlocked state like Moldova. It's what you get for stealing Polish lands... you were entitled to your Zaphorizian sich after the Khmelnitsky uprising, no one is disputing that, but you literally took 1/4 of historical Poland and that's unacceptable! Never in a million years would our ancestors think that Lwow would not be part of Poland. They would turn over in their graves if they knew what the Ukrainians have done to our beautiful city... just give us a chance fate, and we will rise up like the Polish eaglets. POLISH CHILDREN THAT DEFEATED THE UKRAINIAN ARMY IN 1920! Using nothing but Mauser C96 pistols and bolt action rifles! That day will come again I swear, even if I have to pick up a gun myself!
- O wielkości i wartości tego pięknego miasta świadczą wszystkie poniższe komentarze, walka o Lwów nadal trwa między Polakami, Ukraińcami a może także innymi nacjami. Mimo to  miasto nadal trwa niewzruszone i kusi swoim pięknem wszystkich odwiedzających.
Wiem bo sam tam byłem w 2013-m roku i jestem nim zachwycony, Dodać pragnę, że jestem Krakusem i nie łatwo mnie byle czym zadowolić...
Pozdrawiam serdecznie z Krakowa.
- Lwow, Vilna, Brest I Grodno do Polski ;)
- Zachodnia Ukraina to takie zakalcowate ciasto z kilkoma rodzynkami. Takim rodzynkiem jest Lwów. Obwód lwowski to 1 mln mieszkańców z czego 0,8 mln w samym mieście. Dookoła pustka i bieda. Kto był to wie.
Po jakiego dzwona nam to jest potrzebne? Mamy za dużo kasy by ładować w taką czarną dziurę?
Kolejny problem to nacjonaliści? Chyba za spokojnie w NR (Najjaśniejszej) skoro niektórym się ckni za kresami.
- Za dużo mamy dywersantów banderowskich w Polsce, którzy agitują za zbrodniarzami ukraińskimi, i podszywają się pod Polaków, przedstawiając interes ukraiński jako tożsamy z polskim- śmierć nazistom z UPA !!!
- Precz z okupacją banderowców Noworosji  oddajcie Donbas i Odessę Rosjanom bo to oni zdobyli te ziemie, gdy was nawet na świecie nie było :D
- Lwów został lokowany przez polskiego króla Kazimierza Wielkiego 17 kwietnia 1356r
- Muszę się kiedyś wybrać do tego lwowa, w końcu jest to bliźniacze miasto krakowa i kijowa które kiedyś też należało do Polski
- !żeby Lwów był Polski żeby Polska była Polską !                                                    !Lwów do polski! a nie dla Ukrainy!
- "U-krainiec nie jest mi bratem- w okrucieństwie w stosunku do moich Rodaków prześcignął nawet hitlerowców i Rosjan. Kijów średniowieczny to jedno a u-kraincy to całkiem co innego"
- Lwów bez patriotycznych emocji. :)
- This is what is really happening in Ukraine. It was organised months ago by Putin as told by one of his advisors.
http://www.forbes.com/sites/paulroderickgregory/2014/03/17/former-top-putin-advisor-sounds-the-alarm-putin-has-already-declared-war-on-kiev/
- Lwów zawsze Polski!
płyty budowlane lublin