MALARSTWO AKRYLOWE - Od czego, i jak zacząć malowanie obrazów - FARBY, PĘDZLE, PODOBRAZIE
Informacje:
Zasieg: 18518
Czas trwania: 21m 12s
Ocena: 72
- Wiedza bywa ciekawa, niżej więcej.
- skoro lubicie filmy o malowaniu to subujcie moj kanał
- Nigdy w życiu (poza lekcjami plastiki w szkole podstawowej) nie malowałam a kiedyś w TV widziałam program jak facet pokazywał od A-Z jak namalować krajobraz i tak mi się to podobało, że od tamtej pory chciałam malować. Minęło jakieś 15 lat i zakupiłam podstawowe przybory, czekam na ich dostarczenie i zamierzam malować ha ha.
- Czy gruntowanie obrazu jest konieczne? Jak wyglądają akryle na np. kartonie, papierze bez wcześniejszego gruntowania?
- Witam,
chciałabym dać Panu radę, zanim zacznie nagrywać Pan swój docinek, powinien Pan w punktach rozpisać o czym Pan będzie mówił i przygotować się do niego bardziej rzetelnie. Ma Pan kłopoty z wysławianiem się, przechodzi Pan z tematu na temat, gubiąc się przy tym - co w wyniku utrudnia zrozumienie Pana przekazu i informacji, które zapewne są bardzo cenne. Widać, że ma Pan duży talent, oraz znajomość na temat malarstwa, ale jeżeli chce Pan to przekazywać musi się Pan nauczyć "czystego przekazu", umiejętności posługiwania się słowem. Trochę ćwiczeń i z pewnością odcinki zyskają jeszcze większą sławę.
Pozdrawiam serdecznie :)
- "Żółć morska"- super! :D
Ciekawy i pomocny filmik Panie Adamie. Pozdrawiam. :}
- Dziękuję Panu, bardzo mi Pan pomógł. 
Pozdrawiam
- Panie Adamie bardzo miło ogląda się pana filmy, fajnie że są ludzie którzy myślą tak samo:) Panie Adamie chciałem odwiedzić pana stronę www ale niestety nie mogłem jej wczytać :( I mam dla pana propozycję :) Jestem programistą tworzę strony internetowe portale, portfolia itd. Nie jestem zawodowcem, po prostu lubię to robić. Mój najnowszy projekt http://emigranci.dk/. Chciałbym dla pana stworzyć portfolio, sklep. Może jedno i drugie.... Jeżeli jest pan zainteresowany współpracą mój kontakt dj00fly@gmail.com pozdrawiam
- Od czego, i jak zacząć malowanie obrazów, farbami akrylowymi? Jakie kolory farb kupić i używać rozpoczynając malowanie? Jak wybrać i przygotować podobrazie? Jakich pędzli używać do malowania obrazów akrylami? Między innymi odpowiedzi na te pytania, znajdziecie w tym moim nagraniu. W moich filmach, znajdziesz zawsze - porady, wskazówki, podpowiedzi pomocne w malowaniu obrazów, zarabianiu pieniędzy oraz sposoby dokonywania pozytywnych zmian, które pozwolą Ci, cieszyć się Swoją pasją i kreatywnym pięknym życiem .
Zapraszam Cię gorąco.
Miłego oglądania.
NaRazik - Pozdrawiam - Adam.
Skontaktuj się ze mną:
e-mail: kontakt@adamrazik.com
tel.: +48/ 516 138 300
Skype: adam-art-22-10
ZAPRASZAM CIĘ SERDECZNIE!!!
skup makulatury lublin