OD CZEGO ZACZĄĆ MALOWANIE OBRAZU? - MALARSTWO OLEJNE - PEJZAŻYK 5 cz.1
Informacje:
Zasieg: 11500
Czas trwania: 21m 24s
Ocena: 48
- Wiedza bywa ciekawa, niżej więcej.
- subujcie mój kanał
- ... nie wiem czemu czuję, że lubię malować olejne obrazy... ja tylko mam średni talent manualny i troszkę wyklejam plastelinowe obrazki na prezenty... 
- Witam Panie Adamie,
Bardzo ciekawy materiał. Kupiłam farby, blejtramy i pędzle. Chciałabym nauczyć się malować. Zobaczymy jak wyjdzie ;) Mieszkam w Berlinie i zamiast terpentyny kupiłam coś podobne - Universal-Verdunnung AF. Sprzedawca poinformował mnie o tym, że mogę też używać do rozpuszczania farb olejnych.Czy to prawda? Czy mogę użyć tego "rozcieńczalnika". Gratuluję pomysłu na Vlog.
Magda
- Od czego zacząć malowanie obrazu? Jak namalować obraz farbami olejnymi? Jak namalować obraz na płótnie? Jak namalować pejzaż? Na te i na wiele innych pytań, i moich przemyślen, zapraszam w tym moim filmie.
Mój video blog, jest pierwszym na świecie po polsku, kanałem o malowaniu obrazów krok po kroku. Znajdziesz tu zawsze: porady,wskazówki,podpowiedzi dotyczące i pomocne w malowaniu obrazów, zarabianiu pieniędzy oraz sposoby dokonywania pozytywnych zmian, które pozwolą Ci, cieszyć się Swoją pasją i mocą kreatywnego i pięknego życia.
Zapraszam na moją stronę internetową: www.amrazik.com i móje strony i profil na facebooku: www.facebook.com/adam.razik
Skontaktuj się ze mną:
e-mail: kontakt@amrazik.com lub adam_razik@wp.pl
tel.: +48/ 516 138 300
Skype: adam-art-22-10
ZAPRASZAM CIĘ SERDECZNIE!!!
Zobacz też i oceń: