Ogarnij Się - Psychologia
Informacje:
Zasieg: 286051
Czas trwania: 2m 24s
Ocena: 5438
- Wiedza bywa ciekawa, niżej więcej.
- Ból dupy wyznawców psychologii taki smaczny :3
- „banda miernot, która nie chce się dostosować do normalnych(?) warunków w których żyje normalny człowiek” wybacz, ale pierdolisz bracie...
- Dem, jesteś moim mistrzem!
- Piękne
- ale wy macie gówniane poczucie humoru XDDD 
nagrodę Betona Roku dostaje +Moniakochabilla, nagroda Vicebetona wędruje do +svcv0 . 

gratuluję
- widze ze uzytkownicy kwejka znow w akcji! 
- Jezu boję się, że ten filmik to tak na poważnie O.o
Mam nadzieję, że to jakaś forma ironii,bo jeśli autor filmiku przedstawił nam swoje poglądy, to niestety ale dobrze mu nie wróżę w życiu zawodowym i społecznym.
Nie dość, że wieje nieprofesjonalizmem, brakiem zagłębienia się w dziedzinę psychologii, brakiem doedukowania się JAKIMIKOLWIEK książkami, brakiem nawet zwykłego, racjonalnego i wolnego od stereotypów (nie masz depresji, wymyślasz) myślenia, jestem w szoku, że filmik ma tyle łapek w górę.
Pozwolę sobie po kolei wytłumaczyć parę nieścisłości.

1. Kolega chciał poszpanować teorią ewolucji i darwinizmem, co widać na załączonych rysunkach z painta. Niestety marnie wyszło, gdyż brak tu talentu artystycznego oraz przede wszystkim podstaw znajomości rozwoju cywilizacji. Autor najwyraźniej chciałby wrócić do czasów "napieprzania dinozaurów" nie biorąc pod uwagę faktu, że mózg człowieka przez wieki się rozwijał, stawał się większy,również nasz stosunek do zwierząt i ludzi słabszych (mam tu na myśli patyczaka symbolizującego psychologa) zmienił się, stał się bardziej humanitarny. Inna sprawa, że nie obraź się autorze ale w czasach  "walk, polowań i prawdziwych mężczyzn" raczej skończyłbyś jako pokarm dla małego dinusia, w każdym razie wątpliwe, że geny takiego chucherka przetrwałby długo.
2. Rozumiem doskonale, że autor użył analogii. Domyślam się, że chodziło mu o to, że w dzieijszych jakże zniewolonym przez złych psychologów świecie, nie można być w pełni indywidualnym, w pełni agresywnym, w pełni chamskim, w pełni oszustem i manipulatorem i że każde niemoralne (ale zgodne z prawem, tylko to się liczy), nieetyczne zachowanie jak oszustwa,kłamstwa, agresywna rywalizacja czy gnębienie słabszych są zakazane. Sądzę też, że autorowi odpowiadałoby życie polegające na tym, że sprytniejszy "zjada" mniej sprytnego, silniejszy pokonuje słabszego i każdy ma to w dupie, bo przecież jak ktoś jest nieudacznikiem to na taki los zasłużył. Polecam autorowi znalezienie pracy na jakiś czas w większej korporacji. W takich miejscach idealnie wręcz zarysowuje się walka o byt, darwinizm, rywalizacja. Jestem bardzo ciekawa, czy kolega godziłby się na traktowanie z pogardą, na mobbing, rujnowanie kariery, oszustwa, manipulacje i brnięcie po trupach do celu przez sprytniejszych, silniejszych i bardziej przystosowanych analogicznych "jaskiniowców".
Człowiek prawi wielkie mądrości i samodzielności, niezależności i dbaniu o siebie samego dopóki życie nie da mu po dupie, ktoś nie upokorzy, dopóki jest na górze to uważa tych niżej za gorszych.
Ale właściwie mnie to nie bulwersuje,bo wygląd autora jako wiecznego onanisty, na którego zgodnie z ewolucją nie spojrzy żadna kobieta- bo która by chciała zdechlaka, wyśmiewającego "frajerów", który sam pewnie od dresików pod blokiem obrywa (ale mają prawo, przecież są silniejsi, to nie problemy ich motywują tylko ich prawo i to, że tacy się urodzili), wylewającego frustracje w internecie, wiecznego nieudacznika projektującego swoje nieudactwo na innych? Sorry, na kijem bym nie tknęła.
3. O depresji, ADHD i dysleksji nie będę się wypowiadać, gdyż to nie ma najmniejszego sensu. Autorowi ignorancja nie pozwoliła zajrzeć chociażby do cioci Wikipedii i dowiedzieć się, co dokładnie powoduje te zaburzenia, czym różnią sie mózgi chorych i ich gospodarka hormonalna i neuroprzekaźniki. Najlepiej hejtować.
O aprobacie dla agresji nie wspomnę, autor to typowy frustrat bity przez kolegów i ojca, który stara się identyfikować z agresorem i siłą, a nie wie, że przeciętna laska powaliłaby go jak piórko z kuksańca.
Dobrze, że psychologowie mają cierpliwość dla takich osób, bo problemy z samooceną autor ma niewątpliwie.

Pozdrawiam.
- kiedys robiłes komiksy i było ok, ale pd pewnego czasu jestes załosny
- Czekam aż powiesz słowa z 2:02 schizofrenikowi, który krzywdzi "w dobrej sprawie", pedofilom albo politykom. No dalej!
- Autor tego filmiku jest jednym z najbardziej niedouczonych tłuków, na jakich miałem okazję się w ostatnim czasie natknąć. Nie bardzo chce mi się nawet komentować faktu, że dla ciebie psychologia = psychologii zaburzeń, a w zasadzie to psychiatrii. Większość gałęzi psychologii używa metody naukowej i procedur statystycznych do odpowiadania na interesujące je pytania. Wyniki badań dotyczące pamięci, procesów uwagi czy mózgowych korelatów funkcji psychicznych są od dawna z powodzeniem wykorzystywane w przemyśle, wojskowości, lotnictwie, etc. ale prawdopodobnie łatwiej jest nakręcić dwu i pół minutowy filmik ze swoim obłudnym pierdololo niż cokolwiek wcześniej przeczytać i sprawdzić. Robi mi się niedobrze oglądając pajaca, który chwilę po tym jak zwalił sobie konia w akademiku, wrzuca na yt film o chuj wie czym, ale minę ma jakby jego widzowie już nigdy w życiu nie mieli usłyszeć już nic bardziej błyskotliwego.
- 1440p?
- Motywuje ! XD
- Świetne! Łapka w górę. Studentka psychologii pozdrawia.
"Nauka" 
- Idę napierdalać dinozaury! 
- Kuhde Dem - szacun!! pełen podziw, kopara mi opadła ;o
- Gonciarz i jego porady warte 15 tysięcy złotych to nic, w porównaniu do tego wykładu.
A tak serio, to obaj jesteście git ziomki.
- mam depresję jak na ciebie patrzę ;(
- Są ludzie co naprawdę mają problemy,a wy się z nich naśmiewacie. Jakby Ciebie dopadła jakaś choroba lub depresja wkurwił byś się oglądając ten filmik, a że prawdopodobnie nie przeżyłeś niczego takiego to gówno wiesz. Do tego gdyby się drugi człowiek nie naśmiewał z innego to ten inny by kurwa do niczego nie namawiał i żyłby swoim własnym życie wpierdalając roślinki. 
- Jedna z najlepszych i najbardziej trafnych ripost na youtube :D
- wychodzę i napierdalam
Zobacz też i oceń: