RELIGIE ŚWIATA odc. #19
Informacje:
Zasieg: 358462
Czas trwania: 7m 55s
Ocena: 2672
- Wiedza bywa ciekawa, niżej więcej.
- Dobrze mówisz po rosyjsku:-) Pozdrawjam;-)
- ten w czarno-biabłym szaliku: Ja pyerdolę co za tępy, zamulony cep bez mózgu !!!  on skończył podstawówkę ??? qurwa , JAK ?!?!?!?  chyba duupy dawał nauczycielom....
- Prawie nikt nie wie co to Jihad, nie interesują się w ogóle a potem ktoś będzie gadał z muzułmaninem i będzie łykał jego wszystkie kłamstwa (tzw. takija) ... smutne.
- Pan w szarym szaliku i okularach - nie dość, że przystojny, to jeszcze inteligentny :). 
- Jezus był nazywany Jezusem z Nazaretu, bo tam się wychował i tam też mieszkali Jego krewni, a nie dlatego, że Nazaret był w pobliżu Betlejem.
- Proponuję, żeby ta pani na końcu z pozdrowieniami nauczyła się dobrze hiszpańskiego, bo chciała zabłysnąć, ale jej trochę nie wyszło - pomieszała m.in. liczbę mnogą z pojedynczą, a poza tym czasownik 'ser' znaczy być kimś, pochodzić z, a nie być gdzieś - powinno więc być "Para todos, lo estan en nuestro Universidad de Varsovia".
- Wow, nie wiedziałam, sorki :)
- Prowadzący program to ciacho! Szczególnie z lekkim zarostem :D
- jak można nie znać odpowiedzi na takie pytania :o
- Idioci by nie wiedzieli jak wygląda krzyż łaciński ;D
- Bahaizm:) Oczywiście że słyszałem głosi połączenie wszystkich religii, najbardziej pokojowa religia świata( a nie jak niektórzy sądzą Buddyzm) Moim marzeniem jest zwiedzenie świątyni lotosu, cud( szkoda że się tego nie uznaje) Dlaczego lotos, ponieważ składa się z 27 płatków co symbolizuje wszystkie religie świata.
- krzyz katolicki jest wiekszy^^
- Gość w czarnej czapce zimowej ,biało-czarnym szaliczku i z plecakiem...-na początku myślałem że ma wade wymowy albo jest umysłowo pierdolniety ale teraz widze że w warszawie można kupić całkiem niezły towar...ciekawe co łyknął że go tak przytępiło...?
- a.... JA NIE SŁYSZAŁAM PYTANIA?
- jakiej jesteś narodowości?
- na końcu najlepszeeee :D
- W tymm odcinku same buraki...
- 4:22 lepszy :D
- A ja wyznaje bahaizm, wiem ze nikt nawet nie slyszal o tym, wiec polecam:)
- Powiedziałbym, że wyglądam lepiej od niego. Nie wstyd ale tak nie jest, nie podnieca cię jego wiedza sama w sobie, podoba ci się i przy okazji ma coś w głowie więc cię podnieca. A to "'miałabyś' piszemy razem :))" jest żałosne. I nie, nie chodzi o to, że dobrze jest pisać z błędami i poprawiać ludzi nie należy tylko o to, że w ten sposób próbujesz pokazać, że jesteś lepsza i, że to ty masz rację a nie twój rozmówca. Zawsze poprawianie widzę tylko jak pojawia się różnica zdań etc. Ciekawe...
naprawa komputerow