Róże Europy - Grafika
Informacje:
Zasieg: 45960
Czas trwania: 5m 50s
Ocena: 132
- Wiedza bywa ciekawa, niżej więcej.
- Te słowa są nadal aktualne!!!
- W dłoniach trzymam jarzębinę, a marchew w butonierce :), śmiejesz się?? To nie jest film dokumentalny,  grzyby prawdziwe grzyby fałszywe. :)
- dokument w momencie projekcji jest fabułą która ma stwarzać wrażenie że to,, coś,, dzieje się ,,tu i teraz ,,  :) 
- Piotr Klatt pisal wspaniale teksty,zawsze kontrowersyjne,niezrozumiale dla nikogo.Oprocz zapewne jego samego:) ALE wspaniale jak dla mnie:) MOJA mlodosc! wspaniala plyta szczegolnie GRAFIKA
- Bo to byl inny świat. Podobno gorszy, ale niech nam zazdroszczą. Nigdy nie udało mi się tego wytłumaczyć młodszym..., to było nasze..., zrozumiałe..., teraz nawet ciężko to tłumaczyć...
- MYLISZ SIE CHLOPCZE
- nadal mam faze jak słucham tego utworu, jeah!!! od ciągłego słuchania po pierwszym dniu znałem text na pamięć ;)
- Kiedyś ktoś się jorgnie że poezja Klatta dorównuje z powodzeniem Kochanowskiemu, Broniewskiemu itp. Mam nadzieję, że moje dziecko będzie przerabiać te teksty w szkole(te same na których wychował się tatuś) ;)-~~ Szacun !
- Dźwiękowo słaba płyta, w ogóle pełna niedociągnięć, ale ma niesamowity klimat - no i te wspomnienia lat młodości...
- Tak :) Sluchalem tych kawalkow w liceum czyli nascie lat temu i gdy teraz po tak dlugim czasie gdy ich slucham mam podobne wrazenie i ciary na calym ciele :)
- I zapożyczasz jakieś "bycze gówno" .Nie potrafisz się normalnie wypowiedzieć?Ps. Wiek nie świadczy o mentalności,.
- dobre to jest. Z roku?
- to po 35-tce tak jest.
- dokładnie :)
- 20 lat ma się tylko raz w życiu :) a potem się wspomina... i to jest piękne :)
- dobre w chuj! a poniekąd śmiejąc się z tego: "kiedy będzie lepiej? -już było lepiej" ;)
- naj naj naj plytka roZyczek
- @beforeluki kazdemu sie wydaje ze kiedys to bylo lepiej, -bullshit, naszym starym i ich starym.. teraz tez moga byc dobre czasy zalezy od nas samych. wiekszosc z was prawdopodobnie zgnusniala, niedlugo bedziecie pic browara po cichu w garazu zeby zona sie niedowiedziala...i wspominac.
- Kurczę, dajcie spokój z tymi melancholijnymi wspomnieniami. Inne czasy, inny świat? Nie ma to jak sobie tworzyć w głowie wyidealizowane wspomnienia i się dowartościować - MY TO PRZEŻYLIŚMY, NIE TO CO WY MŁODZI. Prosty bullshit. Żeby nie było niedomówień - też już przekroczyłem 30-stkę.
- To była prawdziwa muzyka i czasy jakby bardziej prawdziwe...