Sport, hobby, problemy i życie....
Informacje:
Zasieg: 22308
Czas trwania: 10m 21s
Ocena: 737
- Wiedza bywa ciekawa, niżej więcej.
- Mega motywator!!Dzieki Michał💪🏻💪🏻
- Bardzo dobry przekaz ma ten materiał.Wielkie propsy.
- Kolejny świetny materiał.
- Jakoś mnie naszło. Jaki jest sens nagrywania w okularach? Jak dla mnie oczy dużo mówią. (Bez żadnego hejtu.!)
- ZajebZajebisty wyklad. Nie uprawiAm sportu ale mam swoje zajawki.
- Dobrze powiedziane Panie K.
- bardzo dobry materiał
- Interesuje mnie ogród zrób kiedyś jakiś filmik co tam chowasz za plecami. 
- My z mężemy ćwiczymy razem na żelastwie a dzieci tez mamy i czas musi się znaleźć 
- Więcej takich filmów!
Pozdro :D
- Cudowne słowa. Jak dobrze, że powziął Pan ten temat... Dokładnie jak Pan mówi, nie wszystko złoto co się świeci, życie sportem a sport dodatkiem do życia, to całkiem inne rzeczy. Pozdrawiam bardzo serdecznie!
- Pozytywny material
Zmotywowany do działania...
Pozdro
- Bardzo przydatny film:) pozdrawiam :)
- Szacunek za materiał genialny ! :)
- tak wlasnie to jak z nie piciem alko,to ja nie pije a nie swiat,to ja chodze na silke a nie caly swiat,nie wplywam na kogos swoimi zajawkami
- Co można zauważyć odnośnie trenerów, youtuberów to to że zapominają że my (ci którzy ich słuchają, wzorują się na nich) nie poświęcamy całego życia dla sportu tak jak większość z nich którzy trenują a do tego żyją siłownią pracując na niej będąc trenerem. Zapominają że mamy ciężką prace po 8/10 a zdarza sie ze i 12 godzin dziennie, dzieci żona studia i inne obowiązki. W całym tym swoim przesłaniu zapominają o tym. Zapominają że nikt z nas nie ma sponsora jak część z trenerów i nie dostajemy suplementów za darmo a w tym sporcie nie da sie ukryć że pieniążki mają duże znaczenie. To takie moje spostrzeżenia że osoby chcące dobrze bo chcą przekazać wiedze zmotywować ale zapominają o takich aspektach życia jak przemęczenie po pracy itp patrząc przez swój pryzmat dnia który wygląda tak że wstają przygotowują posiłki idą na trening a potem prowadzą treningi personalne. Szacunek dla Pana Michała za to że o tym nie zapomina. Nie zapomina o tym że taki tryb życia jak Pan Michał może prowadzić niewielka garstka osób oglądających ten materiał. Bardzo ważna kwestia poruszona w tym materiale. Pozdrawiam
- Panie Michale: powiem jedno jest Pan po prostu zajebisty. Zawsze kiedy nie mam motywacji czy mam zły dzień oglądam Pana i od razu mam lepsze samopoczucie. Wielkie dzięki! Pozdro! 
- Michał naprawdę świetny materiał nic dodać nic ująć. W dzisiejszych czasach niestety kult ciała i "ciśnienie" na to że każdy musi wyglądać fit jest tak wielkie ze każdy chcę zmienić swoją sylwetkę bo to jest w modzie i jest presja otoczenia na to przez to wiele ludzi popada w paranoję i nie potrafi swoich treningów i diety połączyć z niczym innym.
- Bardzo fajny materiał. Prawda jest taka, że ten kto tego nie przeżywa ten nie zrozumie.
- Trener, motywator i psycholog!!!! Michał jestes typowym rzeznikiem. Piona.
miernik