Studiowanie architektury wnętrz + pierwsza praca w zawodzie
Informacje:
Zasieg: 63398
Czas trwania: 24m 26s
Ocena: 703
- Wiedza bywa ciekawa, niżej więcej.
- jaki masz kolor ścian ? Śliczny jest :D
- Pozdrawiam pm. Koszalin
- ja tez słyszałam ze jest dużo matematyki czy to prawda
- Hej jak masz na imie i ile masz lat? W jakim miescie mieszkasz? Jestem tu nowa i chce cie poznac ;)
- Mniej więcej ile kosztują takie studia ? 
Pytam ponieważ zawsze interesował mnie ten kierunek, ale niestety nie mogę iść na stacjonarne bo tak samo jak w Twoim przypadku nie jestem dobry z rysunku i nie chcę robić sobie przerwy. W jakich miastach można iść na ten kierunek prywatnie ?
- W jakim programie renderujesz projekty z ArchiCada?
- też zastanawiam się nad tym kierunkiem ale trochę się boje, że mi to nie będzie wychodzić, i że jest to trudne :/
- Często słysze, że nie warto studiować na prywatnych uczelniach, tylko na dobrej państwowej, bo na prywatnej i tak niczego sie nie naucze, a sam papierek tez nic mi nie da, bo pracodawcy wiedzą jak uczy sie na prywatnych. Co ty na to?
- co znaczy dobry gust?
- ładna twarz
- Jestem po bio chemie a studiuje ArchWnętrz w Gliwicach .:) Zapraszam na kurs rysunku
- Hej :) Czy profil klasy licealnej ma jakieś większe znaczenie przy rekrutacji do tego kierunku studiów? U mnie w mieście są takie podstawowe profile liceum jak bio-chem, mat-fiz, human itp nie ma żadnej architektury niestety :(
- Trochę późno odkryłam ten filmik, ale jeszcze wszystko przede mną :)
Planuje wybrać się do liceum o profilu sztuka i projektowanie, jak uważasz warto już w liceum wybrać sobie 'specjalizacje' i mieć pewne podstawy do studiów czy nie ma znaczenie? :) Twoje słowa na prawdę takiej otuchy, bo nie byłam do końca pewna czy sobie poradzę a czuje że to coś co mnie kręci i co lubię ;) Dziękuje za słowa w filmiku :) 
- moim zdaniem nie ważne jest to gdzie studiowałeś/aś tylko najważniejsze jest smykałka do tego co się robi. I to tym bardziej w takim zawodzie jak architekt wnętrz, są architekci z fajnymi pomysłami i są ze zwykłymi , nieciekawymi pomysłami - ich projekty nie zachwycają ,są banalne. Oboje mogli studiować na tej samej uczelni a ilość inwestorów będzie różna
- Jestem
Fankkoł
- Studia, praca... najczęściej bez głębszego sensu. Ot, XXI wiek.
- dziękuję za rady <3 bardzo mi pomogłaś mimo mojego młodeego wieku, bardzo lubię rysować i interesuję się architekturą wnętrz i rysunkiem. Moi znajomi mówią, że rysuję całkiem dobrze, więc myślę, że coś mi się uda c;

Pozdrawiam c;
- hmm.. to wcale nie jest tak że na żadnej uczelni prywatnej nie trzeba składać teczki. mam znajomą na jednej warszawskiej i z tego co wiem to musiała coś tam oddać żeby sie dostać.
- Fajnie, że mówisz o samodzielnej nauce. Większość osób myśli, że jak skończy studia, to już wzasadzie samo to sprawia, że ktoś ma im płacić i do dużo. W tej chwili jest ogromy problem, żeby znaleźć pracowników, ktrórzy coś potrafią, chcą się uczyć i rozumieją, że jak nie są przydatni dla pracodawcy, to nikt im nie będzie płacił za sam fakt, że istnieją. Mówię to z perspektywy pracodawcy. Mądra z Ciebie dziewczyna. 
- Wyższa Szkoła techniczna? Kolejność zgłoszeń, co to za 'studia'. Zawsze będą mnie zaskakiwały osoby, które idą na takie badziewia i nazywają siebie studentami [*]. Dziewczyno nie wiesz pewnie co to sesja, czy prawdziwy egzamin, płacisz to przechodzisz dalej. Nie dziwie się, że wybrałaś taką 'szkołę', bo politechnika byłaby dla Ciebie zbyt dużym szokiem..
transport