Teoria względności a fizyka kwantowa - panel dyskusyjny XIII Harmonii Kosmosu - 7.07.2015
Informacje:
Zasieg: 4829
Czas trwania: 47m 53s
Ocena: 49
- Wiedza bywa ciekawa, niżej więcej.
- Witam,
czy mógłby Pan profesor poruszyć temat niesamowitego rosyjskiego odkrywcy Mikołaja Kozyriewa ? Dokonał sensacyjnego odkrycia rzucającego cień na największe teorie fizyki. Wykonał łatwe do powtórzenia doświadczenia obserwując zjawiska całkowicie zaprzeczające logice. Myślę, że to super temat nawet na cały odcinek - Może Pan Marcin ?
- Panowie naukowcy - wnikaciie w inzynierie Apsolutu. Przypomina to dotykanie wielkiego przedmiotu albo dinozaura w cienosci i okreslenia jego formy etz. Odwolal bym sie raczej do podswiadomosci- proszac o podpowiedz. Teoria jest wprost proporcjonalna do swiadomosci. Starw wypiera nowe etz. Pozdrawiam i zycze "augenblick"
- i znow mowi o rzekomej "prawdzie", jak widac kazdy ma swoja, pan osiak takze:D dziwne, ze jakos nieweryfikowalna przez powszechne gremia naukowe. on sam przeciw wszystkim;) i na pewno to on ma te prawde, nie oni, reszta sie na pewnoi myli;PP i mlody lobejko przepusci prace w imie solidarnosci:D niezla "nauka" z tego moze wyjsc;P normalnie jakbym slyszal jakiegos nawiedzonego, duch0wnego, ktory wbrew opinii kazdego, bedzie dalej glosic, ze on ma racje, reszta sie myli...bylo juz wielu w historii wywazajacych drzwi juz otwarte...
- czas nie istnieje
- Takich gości w Ntv jak najwięcej! A nie pseudo znachorów pokazujecie!
- To, że czas nie istnieje, że wszystko (przeszłość i przyszłość jest tu i teraz ) przekonałam się osobiście, dam dwa przykłady, słuchałam rozmów P.Zbyszka Osiaka  od pierwszej rozmowy w niezależnej telewizji, kiedyś wyłączyli mi internet, w trakcie, minęło kilka tygodni i pomyślałam - wrócę, włączyłam i słuchałam uważnie od początku, ale wyszłam na balkon, gdy poprzednio nasz kontakt się urwał, nagle instynkt - wracam, nie przekroczyłam jeszcze progu, a widzę w monitorze komputera jak Pan Zbyszek odwraca twarz w moją stronę, uśmiecha się i mówi dalej, jakby na mnie czekał, by kontynuować.  Drugi przykład, jest cudowny, uczciwy człowiek Pan Konrad Daniel z podziemnej tv, po wyborach na prezydenta i jego ogromnych staraniach, by zjednoczyć Polaków, ludzi, nie było go przez trzy tygodnie w tej wirtualnej rzeczywistości, co tydzień był, wystraszyłam się, pierwszy raz w życiu napisałam coś w rodzaju -Na Boga, czy u Pana Panie Konradzie wszystko dobrze?. Myślałam o nim, ale nie wchodziłam na jego stronę, aż weszłam i słyszę, jak on mówi, że był trzy tygodnie chory, ale bardzo dziękuje za troskę.Myślę, drodzy Państwo, że wystarczy myśleć sercem, HAVA - jak mówi Głagolica.
-
- A dlaczego w NTV nie ma już  praktycznie nic o UFO ....  hmmm ??
- Co za zabawa z mikrofonami! Nie dało się dać każdemu jeden, a potem wykorzystać to samo źródło dźwięku zarówno dla wzmacniacza jak i kamery? Strasznie amatorsko to wygląda.
Janusz jaki szaliczek! :)
Piszę to przed wysłuchaniem wykładów. Już nie patrzę, tylko słucham.
- Mlody daje rade ale stsrego nie moge sluchac 
- Nie da się zrozumieć natury wszechbytu, który jest w rzeczywistości zawsze i wszędzie jednym bezwzględnie absolutnym bytem, za pomocą tylko fizyki kwantowej. W fizyce kwantowej brakuje ciągłości o której mówi Janusz, która jest niezbędna do zrozumienia jedności wszechbytu. Zbudowanie prawdziwej fizyki jest możliwe tylko w oparciu o jedną masową substancję, która jest skwantyfikowana mocą własnej powszechnej woli istoty która jest istnieniem tej jednej substancji prostej. To właśnie dzięki ciągłości masowej przestrzeni i woli przekształcenia jej w wewnątrz tej ciągłej przestrzeni, w postać skwantyfikowaną i zatomizowaną, istnieje możliwość tworzenia takich: światów, wszechświatów i wszechbytu, jaki aktualnie jest przez Ludzkość i wszelkie istoty obserwowany,
- panie JANUSZU ...A został zapisane też te wykłady czy zajecie namiotowe?bo to sie zapowiada dużo ciekawiej od tego...
- Polecam wszystkim wykłady prof. Krzysztofa Meissnera jak już szukacie czegoś o fizyce w pigułce ;)
- Po takim wykładzie ,fizyka staje sie ciekawa .
zespół na wesele