Ukryta wiedza i nauka cywilizacji przedpotopowych - Sall (wykład) PL
Informacje:
Zasieg: 103168
Czas trwania: m s
Ocena: 225
- Wiedza bywa ciekawa, niżej więcej.
- Ukryta wiedza i nauka cywilizacji przedpotopowych - Sall (wykład) PL
- nie zgadzam się że apokalipse pisali illuminaci, apokalipsa została napisana i była obecna zanim oni w ogóle powstali, tu akurat jakieś pierdoły stula, reszta bardzo prawdopodobna, wiele z tego co mówi sam zauważyłem i to już kilka lat wcześniej
- Zgadzam się w pierwszym rzucie umysł się buntuje.....
Ale tylko dlatego, że wycięto celowo nam wiedzę o historii Słowian i ich pochodzeniu, w sumie naszym pochodzeniu (Genotyp R1a). Proponuję zapoznać się z prawdziwą historią Słowian, ich pochodzeniu. Dojść do Słowiańskich Wed.... kontynencie Arii... itd....
Trochę poczytać
Historia którą mamy jest dziełem Anglików i trochę Niemców i NIE ma nic wspólnego z prawdą.
- 3 min.58 sek. filmu - "I one świadczą także o istnieniu Słowian przed dziesiątkami milionów lat" (sic!).

Szanuję Cię "treborok" za filmy, które udostępniasz, ale w tym konkretnym przypadku to jest KOMPROMITACJA..
-
- Tez jestescie Rosjanami. Biały człek... to Rus tylko pozniej stworzylismy inne kultury i zaczeliśmy walczyć miedzy soba a murzyn z arabem sie cieszy i swoich w eu ustawia. Jak tak dalej bedzie to 10000 lat i wszyscy beda czarni z kiepskim mozkiem patrzac na afrykanów;)
- JESTES KOSMITA KTORY BUDZI SIE Z HIPNOZY
KONIEC SWIATA TRWA
9/3-2015 Ludzie sa kosmitami w stanie hipnozy,gdyz Ziemia jest iluzja i nie egzystuje w wymiarze rzeczywistosci.Dyskutuja codziennie o problemach i smierci ktore sa ILUZJAMI stwarzanymi przez vibracje Ego. Struktury Ego dzialaja na ich swiadomosc i kazdemu wydaje sie ze to co sie dzieje jest rzeczywistowscia.Nie mozna zakonczyc konfliktow ktore sa iluzjami,ale iluzje przestana egzystowac.
Vibracje Ego stworzyly u czesci kosmitow stan hipnozy z iluzjami o ludziach i Ziemi.
Proces upadku struktur Ego trwa.KOSMICI BUDZA SIE ZE STANU HIPNOZY i dolaczaja do wymiaru rzeczywistosci.
Kosmici w hipnozie na Ziemi sa odizolowani od rzeczywistosci i dlatego nie maja kontaktu z egzystencjami we Wszechswiecie.
Barbara Santana-nazwisko-imie-cialo-zdjecie-wyglad sa iluzjami.Jest forma egzystencji rozpuszczajaca Ego struktury.
-
-
- Co do analizy ostatnich dwóch - trzech wieków tego pana można by było przyjąć, ale wszystko przedtem śmierdzi i to mocno. Nie dało się nie zauważyć wywyższanie Rosjan ,ale jakieś przyjazdy kosmitów, przywiezienie ras, spadnięcie księżyca to jazda bez trzymanki. Co do tych olbrzymich głazów, może to przesuwali Ci olbrzymi? Fakt, że ich występowanie jest zatajane - zgadzam się całkowicie. Przechylenie ziemi i zlodowacenie mogła spowodować kometa, wg Hovinda tak się zapoczątkował potop biblijny. Obejrzałem już w sumie z 20h wykładów rożnych teorii spiskowych, każdy min po 2h, dla mnie to nie są nowości. Tylko które są prawdą?
- 20:06
Skoro przed potopem Ziemia obracała się w 360 dni, a po w 365, to chyba zwolniła, a nie przyspieszyła?
No chyba, że tłumacz przekręcił ...
- najlepszy film jaki oglądałem
-
-
- Papierz zapowiada spotkanie z ...... no wlasnie z kim tak dokladnie rasa ludzka ma sie niebawem spotkac? Z kosmitami, czy z demonami ? 
("Drodzy bracia, chciałem powiedzieć wam wszystkim, że nie jesteśmy sami we wszechświecie. Nauka poczyniła już tak duże postępy, że najprawdopodobniej wkrótce poznamy naszych nowych braci i siostry, z którymi będziemy wymieniać znak pokoju. W tym dniu nie będziemy się dziwić, i pamiętajmy, że Bóg jest jeden i czuwa nad nami wszystkimi. " )
http://second.life.neon24.pl/post/108373,zydomason-bergoglio-zapowiada-szybkie-spotkanie-z-demonami

Zas  swiatu oglosil nowy  Mesjasz, ktoremu to chyba sloneczko za mocno w czache przygrzalo!
"Przez lata prosiliście o Mesjasza... i oto jestem, stoję przed wami. Wstydzę się was, mojego stworzenia, rasy ludzkiej. 
Stworzyłem was i jeśli zechcę mogę zakończyć wasze życie." 

http://pesn.com/2014/04/20/9602473_Mehran-Tavakoli-Keshe_Announces_He-is-Messiah/
- eh.. jak to rosjanie troche prawdy a reszta to z erosja matka wszystkiego...... co do jezyka ruskiego i cyrylicy i odszyfrowywania starych kultur to niedokonca tak jak ten pan mowil.. Owszel uzywano to np do odczytywania jezyka etruskow i udalo sie , ale nie calkiem poprawnie i stylistyczne. Ale fakt jest ze dawne kultury mozna rozszyfrowywac popzrez rosyjskie bukwy!  co sie zachodowi niespodobalo i zakazal tego czynic i udaje z esie neida ich rozczytac...ale jak mi zaczal mowic ze rosjanie byli faraonami  ech....jak to rosja matka wszystkiego nawet krzyze byly na piramidach i obeliskach...zalosne!
-
- bezbłędny wykład!!! Czapki z głów!!!
-
- 13:48 - rzeki Urubamba(?)
30:25 - egregora
35:23 (tu tylko literówka) - "bigini" zamiast bogini
41:12 - 900 ton
46:05 - Najazd Hyksosów
59:23 - stwarzaj egregor
Zobacz też i oceń: