Uzdrawiajaca muzyka reiki
Informacje:
Zasieg: 484518
Czas trwania: m s
Ocena: 934
- strony internetowe lublin
- Przy juz przy 3 minucie zaczela mnie bolec glowa :/
- A very helpful video.. Thank you for sharing this video for everyone.
- Trzeba im wybaczyć bo nie wiedzą co mówią,klechy im zabraniają samodzielnego myślenia,tylko chodzić do kościoła a oni z nimi zrobią swoje.
- Jestem Katoliczką , nie obrażam innych religii i nie twierdze , że to szatańskie bzdury ... muzyka ma łączyć ludzi ... różnych wyznań i pochodzenia :) A ta spokojna melodia reiki , czy jak to nazywacie ... nie ważne że według niektórych to "szatanizm" , ja tak nie uważam , to naprawdę piękna melodia i lubię takie słuchać :) Bardziej szatanizmem nazwałabym metal czy te głupie sceniczne krzyki ... więc proszę opanujcie się ... o ile wiem buddyzm i katolicyzm dąży do miłości a nie nienawiści , tak ?
- widzę że ta nuta bardziej was wszystkich do walki nakłania niż relaksuje :PP zresztą taką nutę można nazwać prehistorycznym tech nem nic tu nie ma z ambientu
- Jestem katolikiem, nie jestem pedofilem, jestem Reikowcem i normalnym człowiekiem. Serdecznie polecam tę piękną muzykę wszystkim, którzy chcą się uspokoić, wyciszyć i uzdrowić za sprawą swojej wiary w Boga.
- Piekna relaxacyjna muzyka, odprezajaca. Przyjemna dla ucha i ducha.lapka w gore
- Tak odnośnie niektórych komentarzy. Szatana nie można lekceważyć - wszak jest on mistrzem kłamstwa. Ludzie może nie zdają sobie sprawy z tego, że coś tak pozytywnie brzmiącego może być złe. Ale może być również tak, że przez słuchanie tej muzyki otworzą się pewne elementy naszego umysłu, które otworzyć się nie powinny i mogą przenikać przez nie dla katolików - demony, dla pozostałych - złe energie, siły, wibracje czy jak zwał tak zwał. Esencją zła w każdej religii jest kłamstwo. Zło zawsze będzie starało się podejść człowieka od strony, od której będzie się tego najmniej spodziewał. Taka muzyka - pozornie spokojna i nie przeczę - bardzo przyjemna może być jakąś furtką dla zła. Zastanówcie się nad jedną ciekawą rzeczą - skoro ta muzyka tak dobrze na was wpływa i ją chwalicie - to czemu jest w waszych komentarzach tyle nienawiści do osób, którzy inaczej postrzegają jej działanie. Widocznie nie uspokaja was to tak jak myślicie. Przecież jeśli komuś się to nie podoba to może tego nie słuchać i nie musicie od razu tak najeżdżać. Zastanówcie się - podejrzewam, że komentarze pod tym postem będą w 90% negatywne i jakakolwiek będzie argumentacja to będzie ona nacechowana negatywnym ładunkiem emocji.
- Cudowna muzyka :)))
- Opętani ??? - Niestety opętana jest prawie cała ludzkość Świata : )) - przez egotyczny umysł. MEDYTACJA W KAŻDEJ CZYNNOŚCI JEST SAMYM ŻYCIEM. ESENCJĄ. Naucz się medytować cały czas, przy każdej czynności, z otwartymi oczami, robiąc to, co chciałbyś robić, co lubisz, a zobaczysz, czym jest prawdziwe życie i jak zdobywasz to, czego pragniesz :) Nie męcząc się.
- Szatan wypierdalaj !!!!
- Katolik może słuchać reiki :) sam jestem i słucham bardzo ładna muza
ps.tylko jacyś biskupi w Ameryce coś tam pisali ...ale nie ma stanowiska oficjalnego kościoła więc niech nie którzy nie mieszają bo jaki to ma sens ??trzeba żyć w zgodzie itp Pozdrawiam )
- wspaniala muzyka do medytacji,polecam...
- nie ma czegos takiego jak muzyka Reiki :)
- Nabreszcie znalazłem cos dla siebie , rewelka
- czytam ko9mewntarze i sama nagonkana katolikow cos tu jest nie tak pozdrawiam
- Mam nadzieję że nie sprofanuje wzniosłości medytacji ale...polecam też do sprzątania :)  Oczyszczając przestrzeń wokół siebie i słuchając tego nagrania mam wrażenie jakbym porządkowała również moje życie.
- MUZYKA SUPER ALE GDYBY NIE REKLAMY W ŚRODKU TO NAPEWNO BYM CZĘSTO TEJ MUZYKI SŁUCHAŁ.
-
- Bardzo mnie ciesz,że oprócz katolików są jeszcze ludzie normalni,którzy nie dają sobie wciskać klerykalnego bełkotu
Zobacz też i oceń: