Wirujące pola magnetyczne i nowa technologia energetyczna [PL]
Informacje:
Zasieg: 37075
Czas trwania: 3m 10s
Ocena: 44
- kurs makijaż lublin
-
-
- Nie wiadomo, czy na  pole skrętne tulei z magnesów ma wpływ pole kuli ziemskiej
- https://www.youtube.com/watch?v=7740EhgwfII
- Bardzo ciekawe i na pewno twórcze, chociaż jest to tylko model, ale jednak pobudza wyobraźnię i pewnie o to chodzi. Od czegoś trzeba zacząć aby potem tworzyć rzeczy wielkie - http://alternatywnepaliwo.pl.tl/Free-Energy-.htm
- No sense.
- Mendocinno rotor only this.
- o, następny magik Kopernik - jeszcze inny wymyślił kompas :) Ale tamten był użyteczny.
- http://en.wikipedia.org/wiki/Maxwell%27s_equations
- do you know the equations Maxwell in physics
- Try mounting the outer ring rigidly instead of constantly moving it with the hand. Now explain why and how this "kills" the "magnetic vortex" so that the inner spinner no longer spins. How does the vortex know to quit working, when you are no longer using your hand?

I know how, and why... and if you weren't so hypnotized by your theory you would too.
- Ciekawy przykład i zapewne coś w tym jest, jeśli się weźmie dodatkowy czynnik jak np. ciśnienie promieniowania elektromagnetycznego to może by działało za free i pewnie kiedyś będzie. :))))
- This is fake
- kręci sie tylko dlatego bo gościu rusza tym na górze czyli dodaje energie do układu
- widzę tryglodyci w komentarzach nawet już nie wierzą w co widzą, haha 
Zasada jest prosta, i t nie żadne perpetuum mobile, bo energia nie pojawia się znikąd tylko, z pola magnetycznego, które jest energią, po prostu następuje jej zamiana, i po jakimś czasie i magnes się wyczerpie.

Magnesy szukają po prostu, miejsca równowagi, a w polu magnetycznym wirującym takie miejsce jest w ruchu, więc i magnes stały będzie się obracał podążając za nim. 
- jest to możliwe, jednakże po jakimś czasie pracy nastąpi rozmagnesowanie..
- ty wiesz wogule co to jets perpetum mobile. wie\ększej ściemy nigdy nie widziałem
był se dureń co stworzył niemożliwe do zrobienia perpetum mobile
- Taki silnik nie ma praktycznego zastosowania; Energia pobrana od takiego silnika nigdy nie będzie większa od energii zużytej na namagnesowanie magnesów stałych. Prawo zachowania energii !
- Ale ściema. On ciągnie ten mały magnes z kulką po powierzchni za pomocą tych magnesów na tubie. Robi to pod kątem tak, że kulka zaczyna się toczyć i stąd ruch obrotowy. Gdyby to było takie proste juz dawno by to wynaleziono.
- czy oby na podobnej zasadzie nie dziala prototyp railguna? Pocisk w sabocie ala "magnes" rozpedzony w lufie ktora w zasadzie jest wielkim elektromagnesem. W momencie opuszczenia lufy sabot odlacza sie od pocisku.
Zobacz też i oceń: